Biz Kimiz?

2002 yılında bilişim alanında faaliyetine başlayan firmamız geçen bu süreç içerisinde sadece yerel bir firma olarak kalmayıp yurdun değişik bölgelerinden de tercih edilen marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 2002 yılında web tasarım alanında ilk olarak Fethiye’de faaliyet göstermeye başlayan firmamız kısa süre içerisinde refaransları arasına Ege Bölgesinden değişik firmaların katılmasını sağlayarak bölgesel firma olarak anılmaya başlanmıştır. 2005 yılına gelindiğinde referansları arasına Erzurum, Elazığ, İstanbul ve diğer illerden gelen katılımlarla sayılı ulusal firmalar arasında yerini almıştır. Hali hazırda Amerika Birleşik Devletleri, Danimarka, Almanya, Belçika ve de Hollanda’da web tasarım hizmeti veren firmamızın refeanslarını görmek isterseniz lütfen firmamız ile iletişime geçiniz!..      Peki bu kadar kısa sürede neden biz tercih ediliyoruz;
7 / 24 Gerçek Teknik Destek
En önemli ve her geçen gün geliştirdiğimiz özelliğimiz sunduğumuz teknik destektir. Sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bizlere iletebildiğiniz destek sistemimiz 7 gün 24 saat devirli olarak gözetim altında olup kontrol edilmektedir. Bu sayede hem güvenli hem de hızlı bir yanıtla karşılaşırsınız.
Çözüm Ortaklarımız
Firma olarak prensiplerimizden birisi de çalışacağımız firmaları özenle seçmemizdir. Her biri kendi alanında uzman çözüm ortaklarımız sayesinde hem kaliteli hizmet alıyor hem de sizlere hizmetlerin en kalitesini sunuyoruz.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi personelimizden de memnun kalacağımıza eminiz. Tüm müşterilerimize az yada çok ödeme muamelesi yerine hızlı çözümler sunma tek amacımızdır.
Uygun Fiyat Politikası
Yazılım ve donanımlarda kullandığımız tüm ürünleri sizlere en ekonomik bir şekilde sunmaya çalışmaktayız. Alt yapımızı sürekli geliştirerek aldığınız hizmetin kalitesi ile fiyat orantılı bir şekilde değişmektedir.
Alanında Uzman Gerçek Bir Ekip
Kullandığımız tüm yazılımları ve satış adımlarımızı alanında tecrübeli takım arkadaşlar ile beraber çalışmaktayız. Profesyonel ve genç bir ekibe sahip olan bünyemiz sürekli gelişmektedir.
Yüksek Güvenlik
Tüm sistemlerimizde alınan yazılımsal güvelik önlemleri bir yana, müşteri ilişkilerinde de sadece kullanıcı adı ve şifreniz ile gerçekleştirebileceğiniz işlemler sayesinde %100 Güvenlik Politikamızı uyguluyoruz. Teknik sorunları bir telefonla hallettirebileceğiniz gibi teknik istekleriniz ise sadece profilinizden gerçekleştirebilmektesiniz..
Alt Yapı Teknolojisi
Donanım ve yazılımlarda masraftan kaçınmadan uyguladığımız maliyetleri sebebiyle yaygın kullanılmayan sistemleri profesyonel bir şekilde sorunsuzca sizlerin hizmet alt yapısında kullanmaktayız.
Tecrube
Bilişim sektörünün her bir dalında yıllarca çalışan bir ekipten oluşmamız en değerli özelliklerimiz arasındadır. Bu sayede bilişim ihtiyaçlarını daha biliyor ve daha iyi uyguluyoruz. Tüm sorunlarınızı da sahip olduğumuz bu tecrube sayesinde daha hızlı çözüyoruz.
Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: